Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

Hurtownia wędkarska i zoologiczna

Dako-Art

Przedsiębiorstwo "Dako-Art" ze Środy Wielkopolskiej funkcjonuje na rynku producentów pokarmów i odżywek dla zwierząt egzotycznych od 1988 roku. Od chwili powstania następował jego dynamiczny rozwój oraz ciągłe rozszerzanie asortymentu wytwarzanych produktów a także rozwój sieci dystrybucyjnej.

Obecnie firma produkuje prawie 300 rodzajów pokarmów i odżywek dla zwierząt egzotycznych oraz posiada dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji swoich towarów do hurtowni zoologicznych na terenie całej Polski a także za granicą. Nasze produkty cieszę się zainteresowaniem w Niemczech, Słowacji, Czechach, Litwie, Łotwie, Węgrzech. Nasze produkty dostępne są już także we Finlandii od września 2007 roku, od grudnia 2007 w Bułgarii, od kwietnia 2008 w Szwecji i od czerwca 2008 w Anglii.

Obecny asortyment produktów "Dako-Art" obejmuje szeroką gamę pokarmów i odżywek dla ptaków i gryzoni, pokarmów dla psów, kotów oraz dla żółwi i ryb akwariowych. Należy podkreślić, że niewielu producentów pokarmów dla zwierząt w Polsce może poszczycić się tak szeroką gamą wytwarzanych produktów, jak "Dako-Art".

Brak produktów w tej sekcji