Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

Hurtownia wędkarska i zoologiczna

Anplast

Firma ANPLAST powstała w roku 1985. Od początku działalności zajmowaliśmy się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Wówczas większość produkcji stanowiła kooperacja z zakładami państwowymi i spółdzielczymi różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy firmą z kapitałem 100% polskim. Zarówno projektowanie jak i produkcja wyrobów odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym.
W roku 1988 wyodrębniony został dział świadczący usługi w zakresie budowy form wtryskowych.

 


W roku 1991 utworzono dział produkcji akcesoriów wędkarskich, który jest obecnie głównym profilem działalności firmy i nosi nazwę ANPLAST FISHING. Wytwarzamy szeroką gamę akcesoriów wędkarskich, które poprzez sieć współpracujących hurtowni znajdują odbiorców w całej Polsce oraz w wielu krajach Europy. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowości, które szybko zyskują uznanie w środowisku wędkarskim. Wszelkie projekty i rozwiązania konstrukcyjne pod kątem funkcjonalności naszych wyrobów konsultujemy z czołówką polskich zawodników. Tworzywo sztuczne i barwniki stosowane w produkcji posiadają atesty żywnościowe i tym samym są całkowicie bezpieczne dla użytkowników.

Brak produktów w tej sekcji